استخدام شدن در شرکت ها و سازمان ها

چطور و چه کسانی؟

شاید در اینترنت هنوز معنای استخدام جا نیوفتاده ولی کم کم کلماتی مثل دورکاری و استخدام اینترنتی داره رواج پیدا میکنه، و کارمندان دورکار و اینترنتی داره بیشتر میشه، برای اینکه در جایی استخدام بشید، از شما چندتا چیز میخوان، اول اینکه چقدر مهارت دارید و کارتون رو بلد هستین، دوم اینکه سوابق کاری شما چطوره، سوم اینکه رزومه شما چقدر حرف برای گفتن داره، و در چه حوزه هایی میتونید بخوبی کارکنید و آخر هم شخصیت شما، همه این موارد تعیین میکنه که احتمال استخدام شما چقدره!

نحوه رزومه سازی

بالا اشاره به رزومه کردم، الان چندتا نکته مهم هم میگم، اول اینکه مدرک تحصیلی اگر دارید حتما ذکر کنید، دوم سعی کنید برای دیگران حتی شده رایگان کار کنید تا برای شما رزومه ای حساب بشه، سوم حتما مهارت های خودتون رو داخل رزومه بیان کنید، چهارم اگر خودتون ایده هایی اجرا کردین و موفق بوده بیان کنید، و پنجم همیشه در حال پر کردن رزومه خودتون بکنید چون نه تنها در استخدام  در جاهای دیگه هم شمارو با رزومه میشناسن!

محدویت ایجاد نکنید

برای خودتون تو ذهنتون دیوار محدودیت ایجاد نکنید! استخدام شدن در شرکت های و کار اینترنتی خیلی راحت تر از دنیای واقعی هست، و اینم بگم اگر حس میکنید اهل دنیای مجازی نیستین این فقط یه حرفیه که تو ذهنتون بصورت خودکار  ایجاد شده و باید پاکش کنید، سعی کنید کاری که علاقه دارید بهش رو شروع کنید، من کسانی رو میشناسم که اولش فکر میکردن سخته ولی بعدا فهمیدن که چقدر استعداد و توانایی پنهان دارن!

آموزش رایگان!

این دنیای اینترنت انقدر بزرگه که میتونید هر مهارتی که خواستین براحتی اطلاعات مورد نیاز رو جمع آوری کنید و شروع کنید و آزمون و خطا و چقدر خوبه که یه نفر کاربلد کنار شما باشه و مسیر رو به شما نشون بده، ولی بصورت کلی هر چقدر اطلاعات نیاز دارید میتونید از اینترنت پیدا کنید و از دیگران کمک بخواین تا بتونید شما هم آخرش حرفه ای بشید.

بخش توضیحات آی تی زندگی

برای  یه بخشی در سایت نیاز زندگی ایجاد کردیم تا خیلی ساده توضیحات و راهنمایی های لازم رو برای کسب درآمد اینترنتی به شما میدیم، از گزینه زیر برای مشاهده استفاده کنید.