شروع کسب درآمد از ایده

بخش شیرین ماجرا

تمام تلاش و کوشش صاحب کالا و خدمات اینه نیاز مشتری رو با محصولاتش رفع کنه و در نهایت به درآمد برسه، فرقی نمیکنه کارمند باشی یا سرمایه گذار، و یا صاحب یه کسب و کار کوچک، شما باید نیازی یا مشکلی رفع کنید تا به درآمد برسید که در مرحله اول بیشتر در موردش صحبت کردم، این بخش اشاره داریم به رسیدن به لذت شروع درآمد که برای همه خوشایند هست.

واقعا پول، پول می آورد؟

خیر! اگر اینطور بود که الان همه میلیاردر شده بودن!! پس این اصطلاح رو بذارید یه گوشه از ذهنتون و ازش استفاده نکنید، چون تلاش هوشمند، فکر درست، فعالیت اصولی، ارائه خدمت و کالا، رفع نیاز برای شما پول می آورد.

از هزینه تا درآمد

نکته دیگه ای که باید بهش اشاره کنیم، هزینه ها در برابر درآمد ها هستن، وقتی کاری رو شروع میکینم، اولش شاید هیچ درآمدی حاصل نشه، تازه هزینه ای هم ایجاد بشه برامون، کم کم درآمد ها از هزینه ها بیشتر میشه و به سوددهی میرسه، این هم باز بستگی به تلاش هوشمند صاحب ایده داره، هر چقدر اطلاعات مهم جمع آوری و تحلیل بکنید، همینقدر مسیر درآمدی براتون آسون تر میشه!

اگر شکست خورد، بچسبون!

منظورم با چسب نیست! اگر واقع بین باشیم و به تجربیات دیگران توجه کنیم، بسیاری از صاحبان ایده وسطش با شکست مواجه شدن، اینو از فرد موفقی بپرسی، خیلی عادی جوابتو میده انگار براشون شکست یه چیز عادیه و واقعا همنطوره، چون هر شکستی یعنی داری مسیر های درآمدی رو تست میکنی تا بهترنشو انتخاب کنی، که بتونی به موفقیت برسونی و خودتم راضی باشی!

زمان رسیدن به درآمد

هیچکس جواب مشخصی نمیتونه بده که مثلا این ایده دقیقا در این زمان به درآمد میرسونه شمارو، باید وارد کار بشی و توجه داشته باشی که علاقه در کار باعث میشه بیشتر تلاش کنی، خسته نشی و تا انتهای مسیر با انگیزه پیش بری، ولی باید یه جاهایی از مسیر درآمدی خودتون یه بررسی بکنید شاید کلا از مسیر خارج شده باشین، اگر خودتون توانایی تحلیل ندارید از بقیه کمک بگیرید

دنیای ایده

منظورم و به عنوان نکته آخر باید بگم، اگر ایده ای اجرا کردین و شکست خورد، میتونید از بین ایده هایی که براتون در سایت آی تی زندگی پیشنهاد میشه انتخاب کنید و مسیر جدیدی رو شروع کنید، به علاوه میتون از خدمات رایگان ما استفاده کنید برای انتخاب ایده مناسب برای کسب درآمد.