یادگیری مهارت مورد نیاز برای کسب درآمد

مهارت و تخصص مورد نیاز

هر ایده ای که بخواین اجرا کنید نیاز به مهارت و تخصص کافی دارید، متاسفانه افراد در این مرحله از میبر درآمدی هیچ توجهی نمیکنن که چند نوع مهارت رو باید یاد بگیرن تا بتونن به درآمد برسن، بخاطر همین درجا میزنن، هر چقدر مهارت و تجربه  بیشتری داشته باشید سریعتر میتونید ایده رو رشد بدید.

بدون مدرک هم میشه؟

بله! خداروشکر اجرای ایده های اینترنتی هیچ محدودیتی ایجاد نکرده، از همون اینترنت مهارتش رو یاد میگیرید و داخل اینترنت کارتون رو انجام میدین و درآمد کسب میکنید. البته داشتن مدر ک هم میتونه کمکتون کنه، ولی صرفا دانستن بدون توانستن هیچ کمکی نمیکنه براتون و برعکس از مسیر موفقیت شمارو دور میکنه.

چطوری مهارت کسب کنیم؟

برای این چند راه وجود داره که میشه ازش به مهارت مورد نظر رسید، اول اینکه خودتون اطلاعات رو یجا جمع کنید و شروع به آزمون و خطا بکنید و تجربه کسب کنید، دوم اینکه به عنوان کار آموز یجا کار کنید تا هم یاد بگیرید و هم تمرین تا بتونید حرفه ای بشید، و سوم اینکه از تجربه های افراد دیگه استفاده کنید، که مشاوران و مدرسان خوب در اختیار شما قرار میدن.

رفته رفته پیشرفت کنید!

شاید اول راه باشید و تسلط کافی به موضوع نداشه باشید، اصلا نگرانی نداره، خجالتم نکشید از اینکه دانش کمی دارید همیشه در جستجوی موارد جدید باشید چون فضای اینترنت دائما در حال تغییره و شما هم باید بروز باشید.

تبدیل به متخصص بشید

بعد از اینکه به جای خوبی رسیدین و دیگه حرفه شدین میتونید خودتون رو متخصص در اون حوزه بدونید و ارزش کارتون چند برابر میشه، فقط باید کاری کنید که رزومه کاری شما پر بشه از سوابق خوب، از همکاری و ایده های موفق و نمونه هایی که هر کسی ببینه بدون هیچ حرفی شمارو تایید کنه!

بخش تخصص های پولساز

یه بخشی از سایت آی تی زندگی میپردازیم به تخصص های پولساز در اینترنت از نویسندگی تا بازاریابی و متخصص امنیت و…، میتونید از بخش زیر مشاهده کنید.