اطلاعیه ها و قوانین آی تی زندگی

در این بخش آخرین اطلاعیه ها و قوانین خدمات و آکادمی آی تی زندگی قرار میگیرد، همچنین سوالات متداول کاربران عزیز بصورت کامل پاسخ داده میشود و راهنمایی های لازم انجام میشود. اگر سوالی داشتید که در این لیست نبود از مشاوره رایگان استفاده کنید. و پیامتون رو برای ما بفرستید.

اطلاعیه ها

باشگاه مشتریان اضافه شد!

باشگاه آی تی زندگی، شامل تخفیف ها، خدمات و بخش های ویژه برای مشتریان میباشد.

انجمن رفع مشکلات اضافه شد!

انجمن آی تی زندگی، پاسخ به مشکلات و سوالات مشتریان در زمینه بهبود عملکرد خدمات میباشد.

طرح حمایتی اضافه شد!

تیم آی تی زندگی طبق وظیفه اجتماعی خودش قصد داره که به صاحبان کسب و کار ها کمک کنه تا در فضای آنلاین بتونن باعث تداوم کسب و کارشون بشن، و رشد کنند. استفاده از این طرح یکماه رایگان هست!

آکادمی آنلاین اضافه شد!

برای حمایت از کسانی که در اول مسیر درآمدی و کارآفرینی هستند، آی تی زندگی بخش اختصاصی ایجاد کرده که جدیدترین آموزش ها رو برای کاربرانش بصورت رایگان منتشر میکنه.

دموی آماده سایت ها اضافه شد!

آی تی زندگی برای راحتی کاربران، دموی سایت های مختلف رو آماده کرده، تا مخاطبان عزیز قبل از سفارش، طرح دلخواه خودشون رو انتخاب کنند.

خدمات جدید اضافه شد!

برای سفارش خدمات به بخش خدمات مراجعه کنید و با استفاده از دکمه سفارش خدمات با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

قوانین

پشتیبانی و مشاوره رایگان

مشاوره رایگان برای مخاطبان عادی فقط یکبار قابل استفاده است، ولی برای مشتریانی که از خدمات ما استفاده میکنند، در طول زمان پشتیبانی، میتوانند با ما در ارتباط باشند.

زمان پاسخگویی به مشکلات

آی تی زندگی به مشتریان خود اهمیت زیادی قائل است. و سعی میکند بین 1 الی 72 ساعت به سوالات و مشکلات مشتریان پاسخ دهد. اگر در روند پاسخگویی تاخیری ایجاد شد حتما رضایت کاربر جلب میشود!

امکان تغییرات در سفارشات

مشتریان میتوانند در طول سفارش و یا یکماه ماه بعد از سفارش از خدمات رایگان تغییرات در سفارش، برای مثال تغییرات سایت، استفاده کنند. بعد از یکماه ماه باید از خدمات پشتیبانی استفاده کنند. 

امکان لغو سفارش!

با توجه به اطمینان به کیفیت خدمات، و همچنین قیمت مناسب، امکان لغو سفارش بعد از یک هفته وجود دارد، توجه کنید! هزینه هایی که برای پروژه صرف شده قابل بازگشت نیست. ولی مابقی هزینه به حساب پرداخت کننده بازگردانده میشود.