شروع روش جدید برای کسب درآمد

پول در وقت اضافه!

اگر بازی فوتبال رو تماشا کرده باشید، همیشه یه وقت اضافه ای در کار هست، دقیقا در بحث کسب درآمد هم وجود داره، بعد از بازنشستگی فرد روی میاره به شروع یه ایده جدید برای کسب درآمد، البته بعضیا هم به خودشون دیگه زحمتی نمیدن و از همون حقوق بازنشستگی استفاده میکنن.

از کارمندی تا کسب و کار

البته بیشتر افراد کارمند دست به این کار میزنن، چون حقوق بازنشستگی دارن و سرمایه ای که راه رو براشون هموار میکنه تا به فکر یه ایده جدید باشن، ولی افراد غیر کارمند هم میتونن به این مرحله برسن و یه کار جدید شروع کنن.

چقدر سرمایه لازمه؟

ما چون در سایت نیاز زندگی هدفمون راهنمای درآمد اینترنتی هست، پس نکاتی که میگیم هم بر همین اساس شکل میگیره، اگر شما بخوای در فضای اینترنتی یه کسب و کاریو شروع کنی خیلی سرمایه کمی نسبت به فضای حقیقی نیاز داری، میشه گفت حتی کمتر از یک پنجم برای شروع لازمه تا شما بتونید ایده پولساز جدیدی شروع کنید، و اینم بگم حتی در بیشتر موقع فقط با پرداخت هزینه اینترنت و یادگیر یه تخصص هم میشه به درآمد رسید..

کدوم روش درآمدی؟

ما شاید اینم براتون سوال باشه که آیا کارمند اینترنتی خوبه یا کسب و کار اینترنتی و یا سرمایه گذاری؟ یا اینکه یه شغل آزاد یا به اصطلاح امروزی فریلنسر بهتره برای کسب درآمد؟ در جواب باید بگم که بستگی به تخصص و اطلاعات شما و همچنین سرمایه و ایده شما داره، ولی میتونید از کارمندی شروع کنید تا برسید به مرحله سرمایه گذاری که اینطوری ریسک کار هم کمتر میشه.

دنیای ایده!

یه بخش از سایت آی تی زندگی رو براتون آماده کردیم که توش کلی ایده برای درآمد براتون رایگان به اشتراک میذاریم، و شما میتونید هر کدومش رو متناسب با شرایط شما بود انتخاب کنید و بعد از تحقیقات لازم شروع کنید.