استخدام افراد یا ماشین برای کار

ماشین؟

بذارید همین اول کار هدفم از استفاده کلمه ماشین یا ابزار رو بگم، همونطور که میدونید فضای دیجیتال این امکان رو داره که بیشتر کارها اتوماتیک پیش بره و حتی میشه دخالت انسان رو به صفر رسوند، به همین خاطر بعضی از مدیران کسب و کار بجای استخدام انسان از ابزار و ماشین استفاده میکنن، مخصوصا برای کسب درآمد اینترنتی.

کی استخدام کنیم؟

با توجه به نکته ای که بالا اشاره کردم بهش، گاهی لازم میشه که افرادی رو استخدام کنید  تا بتونید سیستم کسب و کارتون رو کامل کنید، پس در ۸۰ درصد مواقع نیاز به افراد متخصص هست که برای شما کار کنه، و البته شما باید کارتون انقدر رشد کرده باشه که بتونه هزینه یه کارمند رو پرداخت کنه.

از کجا پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن افرادی که مهارت های مورد نیاز شمارو داشته باشن، میتونید در کاریابی های اینترنتی آگهی خودتون رو ثبت کنید تا با شما ارتباط پیدا کنن، در هنگام ثبت آگهی استخدام سعی کنید به نکات مهم و مهارت های مورد نیاز اشاره کنید.

ماشین یا انسان؟

برای هر کدوم جایگاه خودشو داره، و نمیشه گفت که کدومش بهتره ولی میشه گفت ماشین به صرفه تر از انسان هست و زمان زیادی میتونه برای شما کار کنه، در عوض انسان دقت بالایی داره و میتونه خیلی کارهایی که ماشین نمیتونه بکنه رو انجام  بده، حتی میشه ترکیبی از این دو رو در کسب و  کار به برد.

تخصص های مورد نیاز

برای استخدام دقیق باید یه شناختی از تخصص ها داشته  باشید، به همین خاطر ما در سایت آی تی زندگی یه بخشی با عنوان تخصص های پولساز آماده کردیم، که میتونید اطلاعات لازم رو بدست بیارید.